Kitabımız

ASP.NET MVC E-TİCARET VE İÇERİK YÖNETİMİ

Alanında Uzmanlaşmış Ekibimiz

ASP.NET MVC konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile İçerik Yönetim sistemleri başta olmak üzere, bir çok özel projeyi tamamlamış bulunuyoruz. Karayel Arge Tasarım Ltd. Şti, bilgisayar mühendisliginden yeni mezun olan, genç mühendislerimiz tarafından Antalya'da kurulmuş bir web tasarım şirketidir.

Karayel web tasarım ekibi

Web tasarım firması olarak başta KOSGEB olmak üzere destekler almaya hak kazanmıştır. Şirketimiz, ticari özel yazılımlara entegre çalışan mobil uygulamalar, ticari yazılımlara entegre çalışan intranet ve internet uygulamaları, bilgilendirme ekran yazılımları geliştirmiştir. Son yıllarda web yazılımlarına önem veren firmamız uzman kadrosu ile ASP.NET, ASP.NET MVC, .NET FRAMEWORK, Razor View Engine, CSS 3.0, Ajax, Jquery ve AngularJS dilleri ile dinamik web siteleri hazırlamaktadır.

Firmamız ASP.NET MVC ile Türkiye'de bu teknolojiyi kullanarak e-ticaret sitesi geliştiren nadir firmalardandır. ASP.NET MVC blogumuzdan MVC ile ilgili bilgilere ve yardımcı kodlara ulaşabilirsiniz. Firmamız internetten ücretsiz erişebileceğiniz C# Kitabı yazmıştır.

Wordpress blog sistemine 20 den fazla eklenti yazdık ve sizlerinde kullanabilmesi için seo uyumlu Keywords Color eklentimizi ücretsiz dağıttık.

Bir çok link kısaltma sitesinde kullanılan Link Kısaltma Scriptinide (LKS) ücretsiz dağıttık.

28 program hazırlayıp ücretsiz dağıttık.

Web teknolojisi denince akla gelen uygulamacısı diyebilirsiniz.

"ASP.NET MVC Eticaret ve İçerik Yönetimi Kitabımızı" linkten inceleyip satın alabilirsiniz.
http://www.aspmvcnet.com/asp-net-mvc-kitap/asp-net-mvc-ile-e-ticaret-ve-icerik-yonetimi-kitabi.aspx